אחד מסוגי השעונים הפופולאריים ביותר, הן עבור גברים והן עבור נשים, הם שעוני מייקל קרוס. מדובר במותג מוביל שקיים בשוק כבר משנת 1990, תחילה החברה ייצרה ושיווק קולקציות של בגדים, אך עם הזמן הוא החל לייצר ולשווק קולקציות של מוצרי אופנה שונים, וביניהם גם שעונים, הן לגברים והן לנשים. השעונים כמו הבגדים של המותג, נחשבים מאוד אופנתיים, מציעים קווים מאוד מרשימים וייחודים, ולראייה, אפשר למצוא לא מעט דוגמניות שחקניות, זמרות וכן פוליטיקאיות אמריקאיות שלובשות את הקולקציות של החברה, וכן משתמשות בשעונים שלה.

 

השעונים של חברת מייקל קרוס נמכרים במגוון רחב של מקומות, מן הסתם לרוב הם נמכרים בחנויות תכשיטים וכן בחנויות שעונים יוקרתיות. צריך לומר, מצד אחד השעונים אומנם נראים ונחשבים יוקרתיים, אך הם לא עולים בהרבה על שעונים בסדר גודל דומה ולא מעט הורים נוהגים לרכוש לילדים שלהם שעוני מייקל קרוס בסיום לימודיהם ובאירועים מיוחדים אחרים.

הייחוד של שעוני מייקל קרוס הוא בכך שהם משלבים גם אלמנטים אופנתיים לפי צו השעה וגם אלמנטים פונקציונאליים ייחודים שניתן להשתמש וליהנות מהם. מדובר על מגוון רחב של פונקציות להתבוננות על זמן וחישובו. השעונים גם מכילים רצונות יד מרשימות עם ובלי יהלומים.

צריך להדגיש, השעונים נמכרים גם בישראל, הן בחנויות שעונים וחנויות תכשיטים והן באתרי אינטרנט שונים שמייבאים אותם מארצות הבית באופן ישיר.

לפני שבוחרים לרכוש שעון של מייקל קרוס, חשוב לשים לב כיצד הוא נראה, האם הרצועה מתאימה ליד, וכן אילו פונקציות קיימות בו. בעת הרכישה, יש לדרוש אחריות מלאה על השעון, ולוודא האם הוא יכול לעבוד במים ואיזו הגנה יש עליו.

בדומה לקולקציות האופנה של מייקל קרוס, אזי שגם קולקציות השעונים שלו מתחדשת מדי שנה בדגמים חדשים, חשוב לשים לב לכך. החידושים יכולים לבוא לידי ביטוי בעיצוב, בסגנון וכן במה שיש לשעון להציע.

מי שמעוניין בשעון יוקרתי ומרשים, ללא ספק יכול למצוא בשעוני מייקל קרוס את כל מה שהוא מחפש, הן עבור שימוש יומיומי והן עבור שימוש לאירועים מיוחדים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן