אחת מחברות השעונים הוותיקות והפופולאריות ביותר בשוק היא חברת ראדו השוויצרית. חברה זו פעילה משנת 1917, כלומר למעלה מ-100 שנה, והיא מציעה מגוון רחב של שעונים הן עבור גברים והן עבור נשים.

 

החברה מציעה ללקוחותיה שעונים במגוון סגנונות, הן מבחינת עיצוב והן מבחינה פונקציונאלית. בין היתר היא מציעה ללקוחות שעונים דיגיטליים סטנדרטיים, שעונים עם אופציה לחלוקה של מחוגים למספר חלקים, שעונים חכמים ועוד שורה ארוכה של סוגים. מדובר בשעונים מאוד מרשימים מבחינת העיצוב שלהם ומאוד פונקציונאליים מבחינת אופציות השימוש בהם.

החברה משווקת את השעונים שלה במדינות רבות בעולם, כולל בישראל, הן דרך חנויות שעונים, חנויות תכשיטים, והן דרך אתרי אינטרנט שעוסקים בתחום. המחירים של השונים נעים סביב מאות ואלפי שקלים, תלוי בסוג השעון, שנת הוצאתו לשוק וכן הפונקציות שיש בו.

הייחוד של שעוני ראדו לגבר ובכלל, הוא בכך שמדובר בשעונים שעל פניו נראים פשוטים, לפחות ממראה ראשון, אך כשמתבוננים לעומק בשעון, ברצועה שלו, ובכל מרכיביו, אפשר לראות שמדובר בשעון הוא מאוד מרשים ואלגנטי, יכול להתאים לכל אירוע, בין אם זה ליום יום ובין אם זה לאירועי ערב מיוחדים. יתרה מזו, מדובר בשעונים אמינים ואיכותיים מאוד אשר מחזיקים מעמד זמן רב. לכן זה לא מפתיע שמדובר בחברה שפעילה כבר למעלה מ-100 שנה וזוכה להצלחה גדולה בכל רחבי העולם.

מבחינת העיצוב של השעונים, אנחנו יכולים למצוא גם שעוני ראדו לגבר וגם שעוני ראדו לנשים, אשר מעוצבים בסגנונות מודרניים, בדומה לשעונים שיוצאים היום לשוק, וכן אנחנו יכולים למצוא שעונים בסגנון קלאסי יותר, שמרני, מהסוג שיכול להתאים לאירועים מיוחדים.

היופי בשעוני ראדו שהם מגיעים בעיצובים שונים ועדיין שומרים על חזות ייחודית ומרשימה, כפי שהחברה רוצה להציג בפני לקוחותיה, בין אם זה עיצוב ישר, נקי, עם צבעים חלקים, ובין אם זה בסגנונות אחרים. כל זה יכול ללמד אותנו על החשיבות שהחברה מקנה לא רק לאיכות השעון כמוצר אלא גם לכל הנושא של העיצוב שלנו וכיצד הוא מונח על היד שלנו ואיך הוא נראה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן